E-SINAV NEDİR? | Özen Sürücü Kursu - İzmir sürücü kursları , izmir sürücü kursu, ehliyet kursu, izmir ucuz ehliyet
Anasayfa » Özen Surucu Kursu » E-SINAV NEDİR?

Peki Nedir Bu E- Sınav? Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursiyerleri Sınavı (MTSKS), teorik sınavlarını kapsamaktadır. e-Sınav, basılı evrak kullanılmaksızın sınav uygulama ve değerlendirilmesine ilişkin her türlü işlemin elektronik ortamda ve bilgisayarlar aracılığıyla yapıldığı sınavlardır. Genel Müdürlük tarafından belirlenen merkezlerde, belirlenen tarih ve saatlerde “Özel MTSK Modülü”üzerinden yapılan başvurular dikkate alınarak yapılmaktadır. MTSK müdürlüğüne kayıt yaptırarak sorumlu olduğu derslerin eğitimlerini tamamlayan tüm kursiyerler ile hâlen teorik sınavda sorumluluğu devam eden kursiyerler e-sınav başvurusu yapabilir.

 

E- Sınav Nasıl Yapılır?  Kursumuz sizin için randevu aldıktan sonra İzmir’deki sınav merkezinde bilgisayar ortamında sınavınız gerçekleşir.

 

E- SINAV İZMİR MERKEZİ ADRESİ : ALSANCAK ZİYA GÖKALP BULVARI 1434 SOKAK NO: 12 KONAK – İZMİR ( KONAK SALİH İŞGÖREN OTELCİLİK)

Nasıl Ulaşılır: Alsacak semtin otopark büyük sorun. O nedenle adaylarımıza İzban Metroyu kullanıp, Alsancak durağında inmelerini öneriyoruz. Gardan çıktığınıda sola dönerek yaklaşık 10 dakikalık yürüme mesafesindeki okula ulaşabilirsiniz.

Lütfen İzmir dışından, bilgi almak için aramayınız, bulunduğunuz bölgedeki sürücü kurslarını arayınız.. Anlayışınız için teşekkür ederiz..

Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış

Yorum Ekle

Dikkat Oku!
Yorumunuz Önce Admin Onayından Geçer! Küfür, Reklam, Argo Yasaktır